Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Interní harddisky >

Western Digital RE4 Raid edition 5TB WD5001FSYZ

Western Digital RE4 Raid edition 5TB WD5001FSYZ

Cena produktu Western Digital RE4 Raid edition 5TB WD5001FSYZ není známa.

 

Popis produktu Western Digital RE4 Raid edition 5TB WD5001FSYZ: WD RE Raid edition Řada pevných disků RE Raid edice firmy Western Digital přináší spolehlivost a vysokou datovou kapacitu, kterou je možné využít i pro tvorbu moderních datových center, kde jsou k...  Více informací


Western Digital RE4 Raid edition 5TB WD5001FSYZ - popis

WD RE Raid edition
Řada pevných disků RE Raid edice firmy Western Digital přináší spolehlivost a vysokou datovou kapacitu, kterou je možné využít i pro tvorbu moderních datových center, kde jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu a dlouhou životnost disků. Disky RE zvládají vysokou teplotu a nepřetržitý provoz požadovaný v bezpečnostních sledovacích systémech.

Navržen pro kvalitu a spolehlivost
Disky této řady zvládají i vysoké nároky, které jsou na ně kladeny a jejich roční zátěž může být až 550 TB. Zajistěte si kvalitu, kterou tyto disky mohou nabídnout, a otestujte je v těch nejnáročnějších podmínkách. Průměrná doba mezi poruchami MTBF je až neuvěřitelných 1 400 000 hodin.

Vylepšená ochrana proti vibracím
Použita při výrobě byla také vylepšená ochrana proti vibracím označovaná jako RAFF, která má za úkol monitorovat stav disku a upravovat lineární i rotační vibrace v reálném čase. Díky tomu bylo docíleno ke znatelnému vylepšení výkonu v prostředí se zvýšenými vibracemi.

Dvojitá technologie pohonu
Zvýšit rychlost a kvalitu čtení má za úkol dvojitá technologie pohonu. Primární pohon se stará o otáčení datových ploten, jejichž maximální rychlost dosahuje až 7200 otáček za minutu a sekundární pohon slouží pro jemné nastavení polohy čtecí hlavy a zajistí se tak daleko vyšší stupeň přesnosti.

Klíčové vlastnosti
Tento model pevného disku je určen pro montáž do 3.5" pozice, nabízí kapacitu 5 TB a je určen pro připojení k modernímu rozhraní SATA 6Gb/s. Jeho vysoký výkon zajišťuje kombinace rychlosti otáčení, vysoká hustota zápisu, 128 MB vyrovnávací paměti a řada moderních technologií.

Parametry
Rozhraní: SATA 6Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 3,5

Kapacita [GB]: 5 000

Rychlost otáčení ploten [rpm]: 7 200

Vyrovnávací paměť [MB]: 128

Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Provoz 24x7: Ano

Výrobce Western Digital
Kapacita 5000 GB
SSD
Informace o parametru SSD
Ne
Rozhraní SATA
Otáčky 7200 ot/min
Formát disku 3.5 "

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Western Digital RE4 Raid edition 5TB WD5001FSYZ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.