Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Interní harddisky >

Western Digital Green EZRX 6TB WD60

Western Digital Green EZRX 6TB WD60

Cena produktu Western Digital Green EZRX 6TB WD60 není známa.

 

Popis produktu Western Digital Green EZRX 6TB WD60: Pevný disk WD GREEN Pevné disky Western Digital se vyznačují vysokou kvalitou a životností. Jsou schopny vydržet maximální provoz. Řada disků Western Digital GREEN nabízí extrémně tichý provoz, n...  Více informací


Western Digital Green EZRX 6TB WD60 - popis

Pevný disk WD GREEN
Pevné disky Western Digital se vyznačují vysokou kvalitou a životností. Jsou schopny vydržet maximální provoz. Řada disků Western Digital GREEN nabízí extrémně tichý provoz, nízkou spotřebu o až 38% proti běžným diskům a vysoké kapacity.
WD kvalita
Pevné disky značky Western Digital se vyznačují vysokou kvalitou. Výrobci WD je známo, jak je pro Vás kvalita a spolehlivost důležitá. Proto se zaměřil na spolehlivost disků, odolnost a životnost disků. To vše splňuje při zachování běžných funkcí a rozumného designu.
Technologie NoTouch
Technologie NoTouch pro bezdotykový pohyb hlav prodlouží životnost disku. Záznamová hlava u disku se již nikdy nedotkne povrchu ploten, což zaručuje menší opotřebení hlavy a média a lepší ochranu disku při přepravě.
Nízká spotřeba
Pro výrazně nižší spotřebu energie a spolehlivý výkon jsou disky WD GREEN vybaveny algoritmem IntelliPower pro pečlivé vyladění rovnováhy otáček, přenosové rychlosti a ukládání do mezipaměti.
Klíčové vlastnosti
Pevný disk WD60EZRX GREEN je úsporný a tichý vysokokapacitní disk s kapacitou 6 TB. Snadno si tak uložíte nepřeberné množství dat a aplikací, např. hudbu, filmové záznamy či fotografie. Disk je vybaven vyrovnávací pamětí o velikosti 64 MB a opatřen rychlým rozhraním SATA III (6 Gb/s). Spotřeba je v aktivním režimu 3,4 W, při čtení/zápisu 5,3W a v pohotovostním režimu 0.4 W. Rozměry disku jsou 26,1 x 147 x 101,6 mm při hmotnosti 750 gramů.

Parametry
Rozhraní: SATA 6Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 3,5

Kapacita [GB]: 6 000

Vyrovnávací paměť [MB]: 64

Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Výrobce Western Digital
Kapacita 6000 GB
SSD
Informace o parametru SSD
Ne
Rozhraní SATA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Western Digital Green EZRX 6TB WD60 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.