Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Interní harddisky >

Western Digital Black LPLX 250GB WD2500LPLX

Western Digital Black LPLX 250GB WD2500LPLX

Cena produktu Western Digital Black LPLX 250GB WD2500LPLX není známa.

 

Popis produktu Western Digital Black LPLX 250GB WD2500LPLX: WD Black Známá a oblíbená řada disků Black firmy Western Digital se posouvá opět o stupínek výše. Tentokrát dostává do vínku tiché provedení a poslední verzi rozhraní Serial ATA nabízející vyšší m...  Více informací


Western Digital Black LPLX 250GB WD2500LPLX - popis

WD Black
Známá a oblíbená řada disků Black firmy Western Digital se posouvá opět o stupínek výše. Tentokrát dostává do vínku tiché provedení a poslední verzi rozhraní Serial ATA nabízející vyšší maximální dosažitelné přenosové rychlosti až 6 Gb/s, samozřejmě se zachováním zpětné kompatibility pro starší verze tohoto rozhraní. Disky řady WD Black byly na základě testování doporučeny pro použití s PC, vysoce výkonnými pracovními stanicemi a notebooky.
Pokročilé technologie
Disky WD Black mají duální procesor, který dvojnásobte výkon zpracování a větší a rychlejší dynamickou mezipaměť, která umožňuje nejvyšší rychlosti čtení a zápisu. Pevný disk je vybavený technologiemi umožňující snížit vibrace a zvýšit stabilizaci ploten pro zvýšení přesnosti čtení a zápisu. Dodává tak konzistentně vyšší výkon.
Technologie NoTouch
Technologie NoTouch pro bezdotykový pohyb hlav prodlouží životnost disku. Záznamová hlava u disku se již nikdy nedotkne povrchu ploten, což zaručuje menší opotřebení hlavy a média a lepší ochranu disku při přepravě.
Klíčové vlastnosti
Tento model pevného disku Western Digital Black WD2500LPLX je určen pro montáž do 2.5" pozice, nabízí kapacitu 250 GB a je určen pro připojení k modernímu rozhraní SATA 6Gb/s (zpětně kompatibilní se SATA 3Gb/s). Jeho vysoký výkon zajišťuje kombinace rychlosti otáčení ploten 7200 ot./min., 32 MB vyrovnávací paměti a řada moderních technologií. Disk má sníženou výšku 7 mm.

Parametry
Rozhraní: SATA 6Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 2,5

Kapacita [GB]: 250

Rychlost otáčení ploten [rpm]: 7 200

Vyrovnávací paměť [MB]: 32

Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Výrobce Western Digital
SSD
Informace o parametru SSD
Ne
Rozhraní SATA
Formát disku 2.5 "
Kapacita 250 GB
Otáčky 7200 ot/min

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Western Digital Black LPLX 250GB WD2500LPLX užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.