HLEDEJCENY.cz

Seagate SV35 Series 3TB ST3000VX004 - porovnání cen

Seagate SV35 Series 3TB ST3000VX004

Seagate SV35
Disky řady SV35 nabízí vysoké kapacity, rozhraní SATA, spolehlivý výkon pro použití 24 hodin 7 dní v týdnu a jsou optimalizovány pro použití vkamerových systémech se záznamem videa ve vysokém rozlišení. Mimořádně vhodné jsou pro SDVR, NVR a další video záznamy.
Vysoké kapacity
Pevné disky 3.5“ HDD Seagate SV35 jsou díky svým obrovským kapacitám ideální základ pro ukládání videa ve vysokém rozlišení. Tyto vysokokapacitní optimalizované pevné disky nabízí velmi vysokou hustotu dat na čtvereční stopu.
Spolehlivý a konzistentní výkon 24/7
Seagate Surveillance nabízí spolehlivý a konzistentní výkon pro kamerové systémy se záznamem videa ve vysokém rozlišení i v těch nejnáročnějších prostředích 24 hodin 7 dní v týdnu. Jsou vybaveny rotačními vibračními senzory pro spolehlivý výkon v systémech s více disky, kdy hrozí nebezpečí vysokých vibrací z několika současně pracujících disků. Přináší také vylepšenou efektivitu chlazení a napájení s nízkou spotřebou energie.
Klíčové vlastnosti
3,5" pevný disk Seagate SV35 patřící do této speciální modelové řady, má k dispozici moderní rozhraní SATA 6 Gb/s. Disk je dále vybaven velkou 64MB vyrovnávací pamětí a jeho celková kapacita je 3 TB. Plotny se otáčí rychlostí 7200 otáček za minutu.
Jako bonus k tomuto disku získáváte po dobu záruční doby jednorázovou záchranu dat (1x Rescue).

Parametry
Rozhraní: SATA 6Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 3,5

Kapacita [GB]: 3 000

Rychlost otáčení ploten [rpm]: 7 200

Vyrovnávací paměť [MB]: 64

Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz