Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Interní harddisky >

SanDisk Extreme Pro 480GB SDSSDXPS 480G G25

SanDisk Extreme Pro 480GB SDSSDXPS 480G G25

Cena produktu SanDisk Extreme Pro 480GB SDSSDXPS 480G G25 není známa.

 

Popis produktu SanDisk Extreme Pro 480GB SDSSDXPS 480G G25: SSD disk SanDisk Extreme Pro Jednoduchost, pružnost, žádné zpomalení, výpadky ani poklesy. Čistě jen rychlost. To je hlavní charakteristika SSD disků řady SanDisk Extreme Pro. Je ideálním řešením ...  Více informací


SanDisk Extreme Pro 480GB SDSSDXPS 480G G25 - popis

SSD disk SanDisk Extreme Pro
Jednoduchost, pružnost, žádné zpomalení, výpadky ani poklesy. Čistě jen rychlost. To je hlavní charakteristika SSD disků řady SanDisk Extreme Pro. Je ideálním řešením především pro rychlý a konzistentní přístup k souborům a aplikacím ve Vašem počítači nebo notebooku, vynikající spolehlivost a rychlý start systému.
Pokročilé technologie
SSD disky SanDisk Extreme Pro využívají rozhraní SATA 6Gb/s (zpětně kompatibilní se SATA II). Použití čipů špičkové kvality zaručuje vysoký a dlouhodobě stabilní výkon SSD disku. Vynikající je také nízká spotřeba energie a vysoké hodnoty čtení a zápisu dat.
Výhody SSD disků
SanDisk Extreme Pro je v tomto případě navržen s ohledem na využití v běžných noteboocích a počítačích. Kromě vysokého výkonu přináší zároveň výhodu sníženého 2.5" profilu. Výhodami SSD disků jsou kromě vysokého výkonu, také velmi nízká spotřeba energie za provozu, velmi rychlá přístupová doba, jelikož není potřeba přesouvat diskové hlavy na požadované místo a v neposlední řadě i několikanásobně větší odolnost proti nárazům.
Klíčové vlastnosti
Tento model SanDisk Extreme Pro disponuje kapacitou 480 GB v provedení velikosti 2.5" (7mm výšky) disku. Rychlost čtení dosahuje hodnot až 550 MB/s a zápisu až 515 MB/s. Pro připojení využívá vysokorychlostní rozhraní SATA 6Gb/s (zpětně kompatibilní se SATA 3Gb/s). Velmi pěkné hodnoty dosahuje náhodný zápis 90 000 IOPS. Disk je odolný vůči vibracím a nárazům (1500 G), což je výhodou pro mobilní uživatele notebooků. Nabízí velmi tichý provoz a nízkou spotřebu energie 0,15 W.

Parametry
Rozhraní: SATA 6Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 2,5

Kapacita [GB]: 480

Rychlost čtení [MB/s]: 550

Rychlost zápisu [MB/s]: 515

Technologie
Technologie pevného disku: SSD

MLC: Ano

TRIM: Ano

Provoz 24x7: Ano

Výrobce Sandisk
Kapacita 480 GB
SSD
Informace o parametru SSD
Ano
Rozhraní SATA
Formát disku 2.5 "

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SanDisk Extreme Pro 480GB SDSSDXPS 480G G25 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.