Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Interní harddisky >

Patriot Blaze 240GB PB240GS25SSDR

Patriot Blaze 240GB PB240GS25SSDR

Cena produktu Patriot Blaze 240GB PB240GS25SSDR není známa.

 

Popis produktu Patriot Blaze 240GB PB240GS25SSDR: SSD disk Patriot Blaze Druhá řada SSD disků Patriot Blaze je navržena za účelem zvýšení výkonu Vašeho notebooku nebo počítače. Je ideálním řešením především pro rychlý start systému, konzistentní ...  Více informací


Patriot Blaze 240GB PB240GS25SSDR - popis

SSD disk Patriot Blaze
Druhá řada SSD disků Patriot Blaze je navržena za účelem zvýšení výkonu Vašeho notebooku nebo počítače. Je ideálním řešením především pro rychlý start systému, konzistentní přístup k souborům ve Vašem notebooku, vynikající spolehlivost a snížené latence i spotřebu. SSD disk je odolný vůči vibracím a nárazům, což je výhodou pro mobilní uživatele notebooků.
Pokročilé technologie
SSD disky Patriot Blaze využívají rozhraní SATA 6Gb/s. Použití čipů špičkové kvality zaručuje vysoký a dlouhodobě stabilní výkon SSD disku. Vynikající je také nízká spotřeba energie a vysoké hodnoty čtení a zápisu dat.
Výhody SSD disků
Patriot Blaze je navržen především pro zvýšení výkonu počítače a spolehlivý přístup k datům. Výhodami SSD disků jsou kromě vysokého výkonu, také velmi nízká spotřeba energie za provozu, velmi rychlá přístupová doba, jelikož není potřeba přesouvat diskové hlavy na požadované místo a v neposlední řadě i několikanásobně větší odolnost proti nárazům.
Klíčové vlastnosti
Tento model Patriot Blaze s řadičem Phison a použitými čipy 16nm synchronní MLC NAND disponuje kapacitou 240 GB. Disk má výšku 7mm a je formátu 2,5". Pro připojení využívá rozhraní SATA 6Gb/s. Rychlost sekvenčního čtení je až 555 MB/s a zápisu 535 MB/s.

Parametry
Rozhraní: SATA 6Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 2,5

Kapacita [GB]: 240

Vyrovnávací paměť [MB]: 512

Rychlost čtení [MB/s]: 555

Rychlost zápisu [MB/s]: 535

Technologie
Technologie pevného disku: SSD

MLC: Ano

TRIM: Ano

Výrobce Patriot
SSD
Informace o parametru SSD
Ano
Kapacita 240 GB
Rozhraní SATA
Formát disku 2.5 "

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Patriot Blaze 240GB PB240GS25SSDR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.