Lenovo ThinkPad 500GB SATA

Cena produktu Lenovo ThinkPad 500GB SATA není známa.

 

Popis produktu Lenovo ThinkPad 500GB SATA: Lenovo uvádí na trh novou řadu pevných disků ThinkPad. Ta je založena na technologii šifrování FDE (full disk encryption) používající OPAL. Nové disky disponují kapacitami od 250 až do 500 GB. Ten...  Více informací


Lenovo ThinkPad 500GB SATA - popis

Lenovo uvádí na trh novou řadu pevných disků ThinkPad. Ta je založena na technologii šifrování FDE (full disk encryption) používající OPAL. Nové disky disponují kapacitami od 250 až do 500 GB. Tento disk lze využít pro rozšíření diskové kapacity v počítači nebo jako hlavní disk. Uložit lze nespočet dat, ať už v podobě aplikací, textových souborů, obrázků, hudby a filmů, apod.

Tento model pevného disku disponuje kapacitou celých 500 GB, velikostí 2,5", otáčí se rychlostí 5400 otáček za minutu a dodává se v provedení pro rozhraní Serial ATA.

Parametry
Rozhraní: SATA 3Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 2,5

Kapacita [GB]: 500

Rychlost otáčení ploten [rpm]: 5 400

Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Výrobce Lenovo (IBM)
SSD
Informace o parametru SSD
Ne
Rozhraní SATA
Otáčky 5400 ot/min
Formát disku 2.5 "
Kapacita 500 GB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lenovo ThinkPad 500GB SATA užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.