HP SED Opal 2 256 GB K1Z11AA

Cena produktu HP SED Opal 2 256 GB K1Z11AA není známa.

 

Popis produktu HP SED Opal 2 256 GB K1Z11AA: SSD disk HP K1Z11AA Řada SSD disků HP představuje úložné řešení pro Váš počítač, které zlepšuje jeho spouštění, poskytuje vyšší flexibilitu a rozšiřitelnost při zachování tichého provozu. Tato sér...  Více informací


HP SED Opal 2 256 GB K1Z11AA - popis

SSD disk HP K1Z11AA
Řada SSD disků HP představuje úložné řešení pro Váš počítač, které zlepšuje jeho spouštění, poskytuje vyšší flexibilitu a rozšiřitelnost při zachování tichého provozu. Tato série je navržena za účelem splnění požadavků náročných uživatelů dnešní doby, kteří vyžadují od svého systému maximum. Je ideálním řešením především pro rychlý a konzistentní přístup k souborům ve Vašem notebooku, vynikající spolehlivost a rychlý start systému. Disk je odolný vůči vibracím a nárazům, což je výhodou pro mobilní uživatele notebooků. Nabízí velmi tichý provoz a nízkou spotřebu energie.
MLC NAND flash paměti
SSD disky HP využívají pokročilou technologii Multi Level Cell (MLC) NAND flash paměti. SSD disky HP byly důkladně testovány na dlouhodobý provoz pro dosažení standardů kvality, které potřebujete. Na SSD se můžete vždy spolehnout. Poskytují vysokou dostupnost a ochranu proti výpadku napájení.
Výhody SSD disků
SSD disky jsou navrženy s ohledem na využití v běžných noteboocích. Kromě vysokého výkonu přináší zároveň výhodu sníženého 2.5" profilu. Výhodami SSD disků jsou kromě vysokého výkonu, také velmi nízká spotřeba energie za provozu, velmi rychlá přístupová doba, jelikož není potřeba přesouvat diskové hlavy na požadované místo a v neposlední řadě i několikanásobně větší odolnost proti nárazům.
Klíčové vlastnosti
Tento model HP K1Z11AA disponuje kapacitou 256 GB v provedení velikosti 2.5" disku. Poskytuje solidní rychlost čtení až 260 MB/s a zápisu až 450 MB/s. Pro připojení využívá rychlé rozhraní SATA. Pro větší bezpečí vašich dat využívá 256 bitové AES šifrování.
 

Parametry
Rozhraní: SATA 6Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 2,5

Kapacita [GB]: 256

Rychlost čtení [MB/s]: 260

Rychlost zápisu [MB/s]: 450

Technologie
Technologie pevného disku: SSD

MLC: Ano

Výrobce HP
SSD
Informace o parametru SSD
Ano
Kapacita 256 GB
Rozhraní SATA
Formát disku 2.5 "

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP SED Opal 2 256 GB K1Z11AA užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.