HP M.2 256GB J2V74AA

Cena produktu HP M.2 256GB J2V74AA není známa.

 

Popis produktu HP M.2 256GB J2V74AA: SSD pevný disk HP M2 SSD disky HP M2 jsou disky zaměřené na rychlost a kompaktnost. Poskytují profesionální výkon bez kompromisů, silnou ochranu dat, nízkou spotřebu a vysokou kvalitu. M.2 SSD dis...  Více informací


HP M.2 256GB J2V74AA - popis

SSD pevný disk HP M2
SSD disky HP M2 jsou disky zaměřené na rychlost a kompaktnost. Poskytují profesionální výkon bez kompromisů, silnou ochranu dat, nízkou spotřebu a vysokou kvalitu. M.2 SSD disky jsou určeny pro širokou škálu zařízení, včetně základních desek se slotem pro M.2 SSD, ultrabooků, notebooků, vestavěných slim serverů, tabletů, zařízení pro zabezpečení sítí a mnoho dalších.
Vynikající rychlost
SSD disk HP M2 pro maximalizaci výkonu využívá rozhraní M.2 6Gb/s, které mu umožní poskytnout svůj výkonnostní potenciál. Přenosové rychlosti tak mohou dosahovat při sekvenčním čtení až 515 MB/s a při zápisu až 465 MB/s.
Výhody SSD disků
Pevné disky neobsahují žádné pohyblivé části, neboť jsou tvořeny pouze MLC NAND flash pamětí (stejně jako u oblíbených USB flash disků). Veškerá vaše práce bude mnohem rychlejší. Start systému, aplikací, ukládání dokumentů či vysokorychlostní přenosy velkých objemů dat budou znatelně rychlejší, než je obvyklé u klasických pevných disků. Devizou HP M2 je také využití rychlého rozhraní M.2 a kompaktní rozměry.
Klíčové vlastnosti
Tento model SSD disku HP M2 je vybaven M.2 rozhraním a jedná se o interní disk. Disk nabízí dostatečnou kapacitu 256 GB, má neuvěřitelně vysokou rychlost čtení až 515 MB/s a zápisu až 465 MB/s.

Parametry
Rozhraní: M.2 6Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Kapacita [GB]: 256

Rychlost čtení [MB/s]: 515

Rychlost zápisu [MB/s]: 465

Technologie
Technologie pevného disku: SSD

NCQ: Ano

MLC: Ano

Výrobce HP
Rozhraní M.2
SSD
Informace o parametru SSD
Ano
Kapacita 256 GB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP M.2 256GB J2V74AA užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.