HP 2.5 512GB J2V75AA

Cena produktu HP 2.5 512GB J2V75AA není známa.

 

Popis produktu HP 2.5 512GB J2V75AA: SSD disk HP J2V75AA Řada SSD disků HP představuje úložné řešení pro Váš počítač, které zlepšuje jeho spouštění, poskytuje vyšší flexibilitu a rozšiřitelnost při zachování tichého provozu. Tato sé...  Více informací


HP 2.5 512GB J2V75AA - popis

SSD disk HP J2V75AA
Řada SSD disků HP představuje úložné řešení pro Váš počítač, které zlepšuje jeho spouštění, poskytuje vyšší flexibilitu a rozšiřitelnost při zachování tichého provozu. Tato série je navržena za účelem splnění požadavků náročných uživatelů dnešní doby, kteří vyžadují od svého systému maximum. Je ideálním řešením především pro rychlý a konzistentní přístup k souborům ve Vašem notebooku, vynikající spolehlivost a rychlý start systému. Disk je odolný vůči vibracím a nárazům, což je výhodou pro mobilní uživatele notebooků. Nabízí velmi tichý provoz a nízkou spotřebu energie.
Vynikající rychlost
SSD disk HP J2V75AA pro maximalizaci výkonu využívá pokročilé technologie a moderní Multi-level Cell paměťové čipy, které mu umožní poskytnout svůj výkonnostní potenciál. Přenosové rychlosti tak mohou dosahovat při sekvenčním čtení až 550 MB/s a při zápisu až 500 MB/s.
Pokročilé technologie
SSD disky HP využívají rozhraní SATA 6 Gb/s. Použití výkonných součástí zaručuje vysoký a dlouhodobě stabilní výkon SSD disku. Vynikající je také nízká spotřeba energie a vysoké hodnoty čtení a zápisu dat.
Výhody SSD disků
SSD disky jsou navrženy s ohledem na využití v běžných noteboocích. Kromě vysokého výkonu přináší zároveň výhodu sníženého 2.5" profilu. Výhodami SSD disků jsou kromě vysokého výkonu, také velmi nízká spotřeba energie za provozu, velmi rychlá přístupová doba, jelikož není potřeba přesouvat diskové hlavy na požadované místo a v neposlední řadě i několikanásobně větší odolnost proti nárazům.
Klíčové vlastnosti
Tento model HP J2V75AA disponuje kapacitou 512 GB v provedení velikosti 2.5" disku. Poskytuje velmi vysokou rychlost čtení až 550 MB/s a zápisu až 500 MB/s. Pro připojení využívá vysokorychlostní rozhraní SATA 6 Gb/s.

Parametry
Rozhraní: SATA 6Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 2,5

Kapacita [GB]: 512

Rychlost čtení [MB/s]: 550

Rychlost zápisu [MB/s]: 500

Technologie
Technologie pevného disku: SSD

NCQ: Ano

MLC: Ano

Výrobce HP
SSD
Informace o parametru SSD
Ano
Kapacita 512 GB
Rozhraní SATA
Formát disku 2.5 "

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP 2.5 512GB J2V75AA užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.