Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Interní harddisky >

Designový budík s ukazatelem teploty CK1703-1, bílostříbrná ADE

Designový budík s ukazatelem teploty CK1703-1, bílostříbrná ADE

Cena:

350 Kč

Koupit za 350 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Designový budík s ukazatelem teploty CK1703-1, bílostříbrná ADE: Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU . Nové zboží, pouze nepatrná nebo drobná oděrka. Testováno! V originální/ poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál. Nese drobné oděrky na rámečku. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Designový budík s ukazatelem teploty CK1703-1, bílostříbrná ADE - popis

Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU . Nové zboží, pouze nepatrná nebo drobná oděrka. Testováno! V originální/ poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál. Nese drobné oděrky na rámečku.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Designový budík s ukazatelem teploty CK1703-1, bílostříbrná ADE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.

Nejlevnější Designový budík s ukazatelem teploty CK1703-1, bílostříbrná ADE akční ceny - Levné Designový budík s ukazatelem teploty CK1703-1, bílostříbrná ADE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Designový budík s ukazatelem teploty CK1703-1, bílostříbrná ADE stojí 350 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Designový budík s ukazatelem teploty CK1703-1, bílostříbrná ADE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Interní harddisky.

Designový budík s ukazatelem teploty CK1703-1, bílostříbrná ADE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz