Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Interní harddisky >

Corsair Force LX 512GB CSSD F512GBLX

Corsair Force LX 512GB CSSD F512GBLX

Cena produktu Corsair Force LX 512GB CSSD F512GBLX není známa.

 

Popis produktu Corsair Force LX 512GB CSSD F512GBLX: SSD disk Corsair Force LX Rychlá řada výkonných SSD disků Corsair Force LX je určena pro spolehlivý chod, zvýšení výkonu a rychlosti PC. SSD disky této řady jsou rychlé, spolehlivé, kompatibilní a...  Více informací


Corsair Force LX 512GB CSSD F512GBLX - popis

SSD disk Corsair Force LX
Rychlá řada výkonných SSD disků Corsair Force LX je určena pro spolehlivý chod, zvýšení výkonu a rychlosti PC. SSD disky této řady jsou rychlé, spolehlivé, kompatibilní a snadné k instalaci. Jedná se o disky štíhlého 7mm provedení pro ultralehké notebooky nebo PC. Přináší rozhraní SATA 3 se zpětnou kompatibilitou s pomalejším SATA 2.
Vynikající rychlost
SSD pevný disk Corsair Force LX pro maximalizaci výkonu využívá rozhraní SATA 6Gb/s, které mu umožní poskytnout svůj výkonnostní potenciál. Přenosové rychlosti tak mohou dosahovat při sekvenčním čtení až 560 MB/s a při zápisu až 150 MB/s. V případě připojení disku na starší rozhraní SATA 3Gb/s je ovšem nutné počítat s adekvátním snížením přenosových rychlostí.
Vhodný do ultra mobilních zařízení
Corsair Force LX je v tomto případě navržen s ohledem na využití v moderních mobilních platformách, jako jsou např. ultra tenké notebooky. Kromě vysokého výkonu přináší zároveň výhodu sníženého 2.5" profilu s tloušťkou pouhých 7mm.
Výhody SSD disků
Pevné disky SSD neobsahují žádné pohyblivé části, neboť jsou tvořeny pouze NAND flash pamětí (stejně jako u oblíbených USB flash disků). Jejich další devizou je také využití moderního SATA 6Gb/s rozhraní. Veškerá vaše práce bude mnohem rychlejší. Start systému, aplikací, ukládání dokumentů či vysokorychlostní přenosy velkých objemů dat budou znatelně rychlejší, než je obvyklé u klasických pevných disků.
Klíčové vlastnosti
Pevný disk SSD Corsair Force LX má v tomto případě kapacitu 512 GB a je formátu 2,5" se sníženým profilem 7 mm. Rychlost čtení dosahuje hodnot až 560 MB/s a zápisu až 450 MB/s. Pro připojení využívá vysokorychlostní rozhraní SATA 6Gb/s (zpětně kompatibilní se SATA 3Gb/s a SATA 1,5 Gb/s).

Parametry
Rozhraní: SATA 6Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 2,5

Kapacita [GB]: 512

Vyrovnávací paměť [MB]: 256

Rychlost čtení [MB/s]: 560

Rychlost zápisu [MB/s]: 450

Technologie
Technologie pevného disku: SSD

MLC: Ano

TRIM: Ano

Výrobce Corsair
Formát disku 2.5 "
SSD
Informace o parametru SSD
Ano
Kapacita 512 GB
Rozhraní SATA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Corsair Force LX 512GB CSSD F512GBLX užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.