Western Digital Caviar 2TB

Cena produktu Western Digital Caviar 2TB není známa.

 

Popis produktu Western Digital Caviar 2TB: 2TB disk WD Caviar Green potřebuje méně energie a zaručuje tišší a chladnější provoz stolních počítačů a externích úložišť. Nižší spotřeba energie – Ve srovnání se standardními stolními disky s... > více informací


Western Digital Caviar 2TB - popis

nahoru

2TB disk WD Caviar Green potřebuje méně energie a zaručuje tišší a chladnější provoz stolních počítačů a externích úložišť.

Nižší spotřeba energie – Ve srovnání se standardními stolními disky snížila společnost WD spotřebu energie až o 40%, a to díky kombinaci svých technologií IntelliSeek, NoTouch a IntelliPower.
Podporuje ekologicky šetrné PC – Disky WD Caviar Green jsou v průměru o 4–5 wattů úspornější než standardní stolní disky, a tím umožňují zákazníkům s vyššími nároky na úsporu energie postavit systémy s větší kapacitou a správným poměrem mezi výkonem systému, zárukou spolehlivosti a nižší spotřebou.
Chladný a tichý – Technologie WD GreenPower dosahuje nižších provozních teplot společně s vyšší spolehlivostí a nižším hlukem pro mimořádně tiché osobní počítače a externí disky.
IntelliPower – Precizní rovnováha mezi rychlostí otáčení, přenosovou rychlostí a algoritmy vyrovnávací paměti k zajištění výrazných úspor energie a solidního výkonu.
IntelliSeek – Vypočítává optimální vyhledávací rychlost ke snížení spotřeby, hluku a vibrací.
Technologie NoTouch pro bezdotykový pohyb hlav – Záznamová hlava se nikdy nedotýká povrchu ploten, což zaručuje podstatně menší opotřebení hlavy a média, stejně jako lepší ochranu disku při přepravě.
Technologie kolmého magnetického zápisu PMR – Využívá technologii PMR k dosažení ještě vyšší plošné hustoty.
StableTrac – Hřídelka motoru je připevněna na obou koncích, a tím dochází ke snížení vibrací vyvolaných systémem a stabilizaci ploten pro přesnější vyhledávání stop při čtení a zápisu. (pouze u modelů s kapacitou 2 TB)
Ideální pro:
Ekologicky šetrné osobní počítače a externí úložná zařízení vyžadující nižší spotřebu a chladný tichý provoz.
Podrobnější specifikace:
kapacita 2TB
PMR hlavy
rozhraní: Serial ATAII/300 – 3 Gb/s (Max)
technologie StableTrac a IntelliSeek
SecureConnect (zesílení konektoru SATA zamezuje praskání při manipulaci s kabely)
Parametry:
Provedení interní
Formát pevného disku 3.5“
Kapacita pevného disku 2000 GB
Rozhraní SATA II
Napájení interní SATA
Rychlost otáček 5400 ot./min
Raid edice HDD ne
Vyrovnávací paměť 64 MB
Šířka 101.6 mm
Výška 26.1 mm
Hloubka 147 mm
Hmotnost 730 g

Výrobce Western Digital
Kapacita 2000 GB
Rozhraní SATA
Otáčky 5400 ot/min
Formát disku 3.5 "

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Western Digital Caviar 2TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.

Nejlevnější Western Digital Caviar 2TB akční ceny - Levné Western Digital Caviar 2TB

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Western Digital Caviar 2TB stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Western Digital Caviar 2TB najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Interní harddisky.