Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Interní harddisky >

Western Digital AV-GP DS-500GB (WD5000AVDS)

Western Digital AV-GP DS-500GB (WD5000AVDS)

Cena produktu Western Digital AV-GP DS-500GB (WD5000AVDS) není známa.

 

Popis produktu Western Digital AV-GP DS-500GB (WD5000AVDS): Pevné disky WD řady AV-GP Western Digital přináší sérii pevných disků AV-GP (Green Power), optimalizovanou pro nepřetržitý provoz při zachování vysoké spolehlivosti, téměř nulové hlučnosti a ultr... > více informací


Western Digital AV-GP DS-500GB (WD5000AVDS) - popis

nahoru

Pevné disky WD řady AV-GP
Western Digital přináší sérii pevných disků AV-GP (Green Power), optimalizovanou pro nepřetržitý provoz při zachování vysoké spolehlivosti, téměř nulové hlučnosti a ultrachladného provozu. Disky přichází s technologií SilkStream pro nepřetržité nahrávání nebo PWL pro rovnoměrné přejíždějí ramena. AV-GP je ideální pro zařízení PVR, DVR a mediální zařízení.

Technologie SilkStream a PWL
Disk dosahuje optimalizace pro zachování plynulého a nepřerušovaného přehrávání až 12 současných přenosů digitálního videa v HD rozlišení. Technologie je kompatibilní se sadou ATA příkazů pro vysílání datového toku. Uživatel CE tak může využívat standardní správu vysílání datového toku. Díky technologii Preemptive Wear Leveling (PWL) rameno disku průběžně přejíždí disk, čímž přispívá k minimalizaci nerovnoměrného opotřebení povrchu.

Nepřetržitý provoz, nulová hlučnost
Disky vydrží nepřetržitý provoz při vysokých teplotách. Disky vydávají méně tepla a mají menší spotřebu energie zajišťující vyšší spolehlivost v náročném prostředí. Jsou navrženy pro kamerové systémy, PVR/DVR zařízení nebo IPTV. Hlučnost disků byla minimalizována pod jeden son, což je téměř pod hranicí slyšitelnosti.

Skvělé úložiště pro kamerové systémy
Pevné disky WD AV-GP umožní poskytovat kamerovým systémům pro sledování řadu možností a funkcí. Zvládají obraz ve vysokém rozlišení, nepřetržitě streamovat video z více kamer, plynule přehrávat videa a archivovat je.

Klíčové vlastnosti
Kapacita tohoto konkrétního modelu je 500 GB. Maximální spotřeba udávaná výrobcem nepřesahuje 5.4 W při čtení/zápisu, nebo 2,5 W v Idle módu. Ve stavu Standby/Sleep je spotřeba snížena pod úroveň 1 W. Disk je vybaven 32 MB vyrovnávací paměti a jeho hlučnost nepřesahuje 24 dBA. Rozhraní pro připojení je moderní Serial ATA 3 Gb/s. Disky Western-Digital jsou poměrně odolné, měly by totiž bez úhony přežít náraz (udávané výdrže jsou pro dobu 2 ms) se zrychlením až 250 G ve vypnutém stavu a 65 G za chodu.

Parametry
Rozhraní: SATA 3Gb/s

Druh pevného disku: Interní

Formát disku [palce]: 3,5

Kapacita [GB]: 500

Vyrovnávací paměť [MB]: 32

Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Výrobce Western Digital
Formát disku 3.5 "
SSD
Informace o parametru SSD
Ne
Rozhraní SATA
Kapacita 500 GB
Otáčky 7200 ot/min

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Western Digital AV-GP DS-500GB (WD5000AVDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dokovací stanice pro harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Externí harddisky, Rámečky pro harddisky.

Nejlevnější Western Digital AV-GP DS-500GB (WD5000AVDS) akční ceny - Levné Western Digital AV-GP DS-500GB (WD5000AVDS)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Western Digital AV-GP DS-500GB (WD5000AVDS) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Western Digital AV-GP DS-500GB (WD5000AVDS) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Interní harddisky.